Projekti

 

Valodas apguve kā iekšējās pašizaugsmes process

Mēs tiecamies uz to, lai bērni un pieaugušie atrasu savu iespēju attīstīties angļu valodas sfērā.

Piedāvājam projektus bērniem un pusaudžiem:

 

Drama Studio

Pēc 6 gadu pārtraukuma 2017. gadā organizatori atsāka teatrālo festivālu – Drama Express Festival. Tie ir angļu valodas literatūras, radošama un pašizpausmes svētki. Jaunieši gatavojas festivālam, piedaloties tajā, veidojot tēlus un saņemot teātrālu pieredzi angļu valodā.

Summer Day Camps

Šovasar plānoju organizēt dianas nomentes jūnijās 11-15.06 un augustā. Spēlēsim galdas spēlēs, dosimies ceļojumos,  darīsim teatrā priekšnesumus.

English Trips + Writing Marathon’s

Projekta ideja ir, ka mūsu ceļojuma-maratona laikā kļūstam par rakstniekiem. Mēs ceļojam un apstājamies dažādās vietās – kafejnīcā, bibliotēkā, muzejā, parkā, mežā – un rakstām.

Mēs rakstām visu, kas ienāk prātā, to darām angļu valodā. Pēc tam, kad laiks ir iztecējis, mēs dalāmies ar to, ko esam uzrakstījuši vai arī nedalāmies. Nav komentāru un atzīmju! Tikai patika un pateicība no klausītājiem.

Paldies Džefam Grīnvaldam par ideju “rakstīšanas martons”, ar kuru viņš dalījās LATE konferencē 2017. gadā.

Dianas Reading Club

Mērķis ir veidot komunikācijas vidi angļu valoda bērniem un pusaudžiem. Sarunu tēma – izlasītā grāmata Jūsu angļu valodas līmenī, kā ari jebkuru grāmatu mēs varam lasīt un apspriest kopā. Tiek akcentēta izruna un leksikas īpatnības. Sarunu valoda ir angļu valoda.

Diana's Language Coaching